pobudzania kobiet

Sposoby pobudzania ekscytują kobiety w seksie

Pieszczoty piersi

Miejsce to jest szczególnie wraźliwe na dotyk. Mężczyzna zazwyczaj muska palcem sutki, ale może je także ssać. Piersi nie sprowadzają się jednak do samych brodawek. Można je delikatnie masować, chwytać całe w dłonie, zawsze pamiętając o tym, że zbyt mocny ucisk nie jest przyjemny.

Piersi mężczyzny nie są tak wrażliwe jak u kobiety. Niektórzy panowie mają jednak bardzo uwrażliwione sutki, dlatego pobudzanie brodawek może sprawić im wielką przyjemność. Są tacy, którzy lubią, kiedy partnerka masuje ich piersi dłonią lub dotyka ustami, akceptując ten element kobiecości, jaki się w nich kryje. Możesz również poprawić swoje libido za pomocą skutecznego leku, takiego jak Lovegra.

Pieszczoty oralne

Termin "pieszczoty oralne" określa drażnienie ustami i językiem narządów płciowych. Większość mężczyzn lubi zarówno pieścić, jak i być pieszczonymi (zobacz) w ten sposób, bywa jednak, że kobiety odczuwają pewne skrępowanie, tak że pieszczoty oralne mogą stanowić źródło napięć. Są chyba najbardziej intymną aktywnością seksulaną, za którą kryje się pełna wzajemna akceptacja partnerów, zarówno emocjonalna, jak i fizyczna. Właśnie dlatego pieszczoty oralne mogą być źródłem niezwykłego zadowolenia zarówno dla dawcy, jak i dla biorcy. Tę formę pieszczot stosujemny wtedy, gdy oboje naprawdę ją lubimy. W miłości nie można się do niczego zmuszać!. Pamiętajmy też o tym, że miłość francuska nie musi kończyć się wytryskiem.

Podczas fellatio mężczyzna powinien umieć kontrolować napięcie, aby kobieta nie stresowała się z powodu spermy. Przecież smak i zapach nasienia nie musi jej odpowiadać.

Cunnilingus  jest jak bardzo głęboki pocałunek. Kiedy partner całuje najbardziej intymne miejsce kobiety, wiąże ich niewidzialna nić. Trzymając ukochaną za biodro może kontemplować całe jej ciało: brzuch, piersi, obserwować wyraz twarzy. Rytm ruchów języka powinien byc zdecydowany i ciągły. Kobieta może kierować głową partnera lub lekko poruszać miednicą.

Pozycja "69" umożliwia obojgu partnerom jednoczesne drażnienie pocałunkami swoich narządów płciowych i może być szalenie podniecająca. Wiele par woli jednak stosować tę formę pieszczoty na zmianę, ponieważ wówczas łatwiej jest skoncetrować się zarówno na sprawianu, jak i odczuwaniu przyjemności niż na obu czynnościach jednocześnie

DMCA.com Protection Status