kobiete libido

Jak zwiększyć kobiece libido?

Wybierz się na zakupy i spraw sobie seksowną bieliznę. Zmień fryzurę lub udaj się do kosmetyczki na zabiegi upiększające. Nic tak nie wprawia w dobry nastrój, jak udane zakupy. Spraw sobie ekskluzywną bieliznę z koronkami, cekinami itp., a na pewno poczujesz się wieczorem jak bogini. Jeśli masz problemy z dobraniem stanika, skorzystaj z usług brafitterki. 

Zdrowa dieta to podstawa. Zrezygnuj z tłustych i ciężkostrawnych potraw. Wzdymające dania pozostaw na samotne wieczory. Zajrzyj do spiżarki, afrodyzjaki w kuchni czają się na każdym rogu! Podobno pobudzająco na kobiecy organizm działa kofeina. Sięgnij również po selera. Zawartym w nim naturalnym olejkom eterycznym od wieków przypisywano cudowną moc. Wzbogać dietę o produkty zawierające cynk i witaminy z grupy B. Znajdziesz je w łososiu, jajkach, migdałach, orzeszkach i figach. Korzystnie na potencję wpływa również awokado i czerwone mięso. Szampan, truskawki i czekolada to funkcjonujące w przekonaniu społeczeństwa silne środki rozbudzające zmysły.

Jeśli nie masz pomysłów na grę wstępną, poszukaj inspiracji w Kamasutrze.

Co osłabia libido u kobiet?

Skutecznie pozbawisz się ochoty na seks, żyjąc w permanentnym stresie. Jeśli wracasz po dniu pracy do domu, a praca wciąż siedzi w twojej głowie, nie licz na udany wieczór. Nie potrafisz się odstresować? Skorzystaj z kursów radzenia sobie ze stresem. Pamiętaj, że długotrwały stres nie tylko niszczy twoje życie seksualne, ale i zdrowie. Dlatego nie czekaj, aż sprawy same się rozwiążą i zrób wszystko, aby się zrelaksować. Pozwól sobie na przyjemności, skorzystaj z usług masażysty.

Jak się okazuje, niekorzystnie na libido u kobiet może wpływać antykoncepcja hormonalna. Dlatego w przypadku obniżonej ochoty na seks, skonsultuj się ze swoim ginekologiem i poszukajcie innej metody antykoncepcji. Ponadto nie zapomnij o specjalnych lekach, dzięki którym libido będzie lepsze. Lovegra to wybór pewnych siebie kobiet, które wiedzą, jak zadowolić siebie i swojego partnera.

Zatrważające doniesienia na temat kobiecego libido płyną z Niemiec. Uczeni z Uniwersytetu w Hamburg-Eppendorf donoszą, że potencja u kobiet maleje, gdy te żyją w stałych związkach! Podobno wystarczą 4 lata bycia z jednym parterem, aby libido spadło poniżej 50% w stosunku do popędu z początku związku. Męski popęd podobno pozostaje niewzruszony i jest jednakowo silny na początku związku, jak i po 20 latach bycia z tą samą kobietą. Ile w tym prawdy? Niech wypowiedzą się panie z długoletnim stażem bycia w związku z tym samym mężczyzną.

DMCA.com Protection Status