libido u kobiet

Libido Enhances to najnowszy wynalazek na rynku produktów podwyższających libido u kobiet

Zawiera 8 składników bardzo silnie działających na ośrodek nerwowy kobiety (Epimedium sagittum, L-Argenine, Calcium, Catuababark powder [Erytroxylum catuaba], Cellulose, Tribulus Terrestris Extract, Ginkgo biloba).
Libido Enhances to preparat od dawna bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych w kultowym programie prowadzonym przez znaną na cały świat parę seksuologów Tracey Cox i Michael`a Alveara. Specyfik opracowany przy udziale światowej sławy naukowców jako środek silnie pobudzający seksualnie, podnoszący libido, przeznaczony głownie dla kobiet ale również i mężczyzn, zaczyna podbijać cały świat. U nas w dalszym ciągu jeszcze trudny do zdobycia. Jest idealny dla par, które mają trudności ze swoim podnieceniem.

Są na szczęście takie leki jak Lovegra, czy inne leki na problemy z erekcją, które pozwolą nawet największym staruszkom na normalne uprawianie stosunków płciowych i to w pełni satysfakcjonujących.

Spożycie jednej lub dwóch tabletek w ciągu godziny zmieni Was w seks-maszyny rodem z filmów porno. Długo jeszcze nie będziesz miała dość. Środek w bardzo skuteczny sposób stymuluje kobiece organy płciowe, przede wszystkim łechtaczkę, strefy te są silnie ukrwione i pobudzone, a kobieta bardzo podniecona. Libido Enhances sprawia, że najprostsza pieszczota jest bardzo stymulująca i podniecająca. Ta wrażliwość seksualna prowadzi do nieprawdopodobnie mocnego orgazmu.
Będziesz krzyczeć z rozkoszy. Wyzwól się ze swoich zahamowań i oziębłości. Przeżyj to! O takim libido od dawna marzyłaś!

Zapewnij swojemu partnerowi to, o czym marzył od dawna!

Sposób użycia:

2 tabletki dziennie z dużą ilością wody.

Skład:

Epimedium sagittum, L-Argenine, Calcium, Catuababark powder (Erytroxylum catuaba), Cellulose, Tribulus Terrestris Extract, Ginkgo biloba, Silica, Croscarmellose Sodium, Niacin(Witamina B3), Magnesium Stearaat.
To jest preparat zawierający aminokwasy, witaminy i preparaty ziołowe. Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Niewskazane dla osób poniżej 18 roku życia. Trzymać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej z dala od dzieci.

DMCA.com Protection Status