problemy z erekcją

Zaburzenia erekcji. Przyczyny i metody leczenia

Badacze naukowi uważają również, iż psychologiczne czynniki równie dobrze mogą przyczynić się do problemów z potencją. Stres, nerwy, poczucie winy, depresja, niska samoocena oraz strach przed porażką seksualną to 10 do 20% przyczyn ED.

Inną przyczyną impotencji jest także palenie papierosów, które skutkuje osłabieniem układu krwionośnego jak i zaburzeniami hormonalnymi (jak zbyt mała ilość testosteronu).

Popraw swoją potencję, zaskocz partnerkę!

Levitra, Cialis, Kamagra

Chcemy Ci pomóc Problemy z erekcją to jeszcze nie koniec świata, choć wielu osobom mogłoby się wydawać, że nie ma ratunku! Nic bardziej mylnego, obecnie mamy świetne leki na problemy z erekcją mianowicie najpopularniejszym obecnie lekiem Kamagra, które dają niemalże 100% pewności działania, tak duża jest ich skuteczność!

Kamagra

Zaburzenia wzwodu to problem wielu mężczyzn, nie masz więc czego się wstydzić. Na naszej stronie poznasz leki na problemy z erekcją. Dowiesz się który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Znaleźć możesz też kilka artykułów związanych z seksem i nie tylko. Możemy się pochwalić jednymi z najniższych cen na rynku, kupując z nami na pewno nie stracisz, możesz tylko zyskać. Nie zależnie od wieku, jesteś wstanie uprawiać seks i to satysfakcjonujący. Dlaczego z powodu problemów z erekcją masz sobie odmawiać przyjemności? Teraz nie musisz rezygnować z przyjemności, jaką daje Ci seks. Przecież każdy mężczyzna chcę być mężczyzną, aż do końca! Zapewniamy pełną anonimowość, żadna osoba postronna nie musi przecież nic wiedzieć o Twoich problemach.

Czy Twoja erekcja jest adekwatna do Twojego wieku? Sprawdź!

Wiek 15 - 40lat:

Gdy jesteś młody zazwyczaj nie masz żadnych problemów problemów z erekcją. Osiągasz ją szybko i jest ona pełna. Jesteś w stanie dojść w dość krótkim czasie. Do tego szybko regenerujesz siły i po niedługim czasie po ejakulacji jesteś w stanie ponownie odbyć stosunek seksualny. Jednak z biegiem lat dostrzegasz, iż Twoje możliwość słabną. Możesz stracić możliwość erekcji, ejakulacji czy potrzebować bardzo długiej gry wstępnej. ED nie zawsze trzeba wiązać z wiekiem, ale często to jest właśnie główną przyczyną. Podczas badań na 1240 mężczyzn w wieku 18 - 91lat, aż 39% spotkało się z impotencją. Jednak żaden poniżej 20 roku życia nie miał dysfunkcji erekcji, nawet okazjonalnie. Dla porównania takie problemy występowały u 13% 40-49latków oraz aż u 76% mężczyzn powyżej 80 roku życia.

Wiek 41 - 69lat:

Możesz potrzebować intensywniejszej stymulacji. Jak również z biegiem lat erekcja może być coraz to słabsza. Nieodosobnione są też przypadki problemów problemów utrzymaniem erekcji do końca stosunku. Co ma negatywny wpływ na satysfakcję z życia seksualnego. Badania wykazały, iż 34% mężczyzn w wieku 41-69lat ma objawy ED, a u 12% tej grupy wykryto zaawansowane ED.

Wiek powyżej 70lat:

Jeśli jesteś po 70tce szanse na ED są wielokrotnie większe niż to było wcześniej. Impotencja nie jest zawsze kwestią starzenia się. Wielu mężczyzn w wieku 70-80lat wiedzie udane życie seksualne. Z badań wynika, że 60% czterdziestolatków nie spotkało się z ED. Zaś tylko 33% 70latków nie zostało dotkniętych symptomami zaburzeń erekcji.

DMCA.com Protection Status