ambien cena

Kupić Ambien (Zolpidem) 10mg

Według najnowszych badań średni czas snu w Szwecji wynosi 6 godzin i 10 minut, na Filipinach 6 godzin i 22 minuty, w Wielkiej Brytanii – 7 godzin i 24 minuty, a w Holandii – 7 godzin i 30 minut. Mniej niż inni czasu na odpoczynek przeznaczają Japończycy – tylko 5 godzin 50 minut. Jednak nawet ta liczba jest nieosiągalna dla co piątego mieszkańca planety.

Ambien cena

Ludzie, którzy marzą o pełnym śnie, muszą kupić Ambien (Zolpidem) 10 mg. Lek uspokaja układ nerwowy, rozluźnia mięśnie i przyspiesza zasypianie. Sen staje się silniejszy, pozwalając w pełni zregenerować się i wzmocnić ciało.

Działanie Ambien (Zolpidem) 10mg

Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) reguluje pobudliwość ośrodkowego układu nerwowego. Zolpidem zawarty w Ambien zwiększa jego działanie uspokajające na organizm. Lek pozwala szybciej zasnąć, zwiększa czas trwania drugiego, trzeciego i czwartego etapu snu.

Tabletki nasenne są bardzo szybko wchłaniane. Odczujesz działanie Ambien w ciągu 30-60 minut po zażyciu pigułki. Dlatego możesz użyć leku bezpośrednio przed pójściem spać.

Wskazania do stosowania i dawkowania leku Ambien

Ambien (Zolpidem) 10mg jest skuteczny przeciwko powszechnym zaburzeniom snu:

  • sytuacyjne problemy z zasypianiem;
  • przewlekła bezsenność;
  • częste przebudzenia podczas snu;
  • zespół niespokojnych nóg.

Lek jest bardzo popularny w Europie i Stanach Zjednoczonych. Użytkownicy zwracają uwagę na jego wysoką wydajność i wygodę użytkowania. Przystępna cena Ambien (Zolpidem) 10 mg stała się jednym z kluczowych czynników jego popularności.

Tabletki nasenne są przeznaczone do krótkotrwałego stosowania. Ciągłe przyjmowanie leku nie powinno trwać dłużej niż 4 tygodnie. Maksymalna dzienna dawka Ambien 10 mg to 1 tabletka. Lek przyjmuje się doustnie 3-4 godziny po posiłku, popijając niewielką ilością wody.

Upewnij się, że masz możliwość spania od 6 do 8 godzin bez przerw. Wymuszone przebudzenie podczas działania Ambien (Zolpidem) 10 mg może prowadzić do dyskomfortu, problemów z koncentracją i rozproszenia.

W krótkim okresie leczenia stopniowe wycofywanie leku nie jest konieczne. Jeśli używasz tabletek nasennych od dłuższego czasu, musisz przestać je przyjmować etapami: od zmniejszenia dawki do całkowitego porzucenia tabletek. Nagłe odstawienie leku może prowadzić do rozwoju zespołu abstynencyjnego.

Osoby w wieku powyżej 65 lat i pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby otrzymują najpierw 5 mg Ambien. W przypadku dobrej tolerancji leku dawkę można zwiększyć do 10 mg.

Przeciwwskazania i zgodność z innymi lekami

Lek jest przepisywany ostrożnie pacjentom z ciężką miastenią, niewydolnością wątroby, depresją i problemami z oddychaniem. Poinformuj również lekarza, jeśli cierpisz na jakiekolwiek uzależnienie (alkoholizm, uzależnienie).

Nie należy przyjmować tabletek nasennych w przypadku nietolerancji zolpidem, niedoboru laktazy i złego wchłaniania glukozo-galaktozy. Lek jest przeciwwskazany podczas ciąży i karmienia piersią, a także dla osób poniżej 18 roku życia.

Przed zakupem Ambien 10 mg upewnij się, że lek jest zgodny z innymi przyjmowanymi lekami. Barbiturany, leki przeciwdepresyjne i neuroleptyki zwiększają ryzyko depresji ośrodkowego układu nerwowego. Flumazenil neutralizuje działanie nasenne Ambien 10 mg. Ketokonazol, wręcz przeciwnie, zwiększa działanie uspokajające tabletek. Ryfampicyna, przyspiesza metabolizm i zmniejsza skuteczność zolpidem.

Skutki uboczne Ambien (Zolpidem) 10mg

Prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych zależy od dawki Ambien i wieku pacjenta. Starsi dorośli odczuwają dyskomfort nieco częściej.

Po zażyciu pigułki możesz odczuć:

  • uczucie zmęczenia, utrata koordynacji;
  • nudności, zaparcia, biegunka;
  • ból głowy i mięśni;
  • suchość w ustach, przekrwienie błony śluzowej nosa.

Zolpidem może powodować reakcję alergiczną. Przerwij przyjmowanie tabletek i zwróć się o pomoc lekarską w przypadku trudności w oddychaniu, obrzęku twarzy, warg, gardła.

Niskie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i niska cena Ambien (Zolpidem) 10 mg zapewniły mu stabilne miejsce na rynku farmaceutycznym. Lek z reguły w pełni spełnia oczekiwania kupujących.

Na co zwrócić uwagę przy stosowaniu Ambien (Zolpidem) 10mg

Podczas przyjmowania Ambien 10 mg lepiej jest powstrzymać się od prowadzenia pojazdów i działań wymagających zwiększonej koncentracji. Senność i opóźniona reakcja mogą przeszkadzać przez kolejne 1-2 godziny po przebudzeniu. Nie należy przyjmować tego leku, jeśli spożywałeś alkohol w ciągu ostatnich 24 godzin. Oddziaływanie alkoholu etylowego i tabletek nasennych negatywnie wpływa na układ nerwowy.

Staraj się nie brać zolpidem podczas podróży samolotem. Lot może trwać krócej, niż twoje ciało potrzebuje do odpoczynku. Przedwczesne przebudzenie może powodować niewielkie problemy z pamięcią, uczucie zmęczenia i drażliwość.

Nie udostępniaj leku innym osobom, nawet jeśli mają podobne problemy ze snem.

Przechowywanie i okres trwałości

Przechowywać preparat w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Unikać długotrwałego narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych na opakowanie. Okres trwałości wynosi 3 lata.

DMCA.com Protection Status