imovane cena

Kup Imovane w przystępnej cenie. Działanie Imovane (Zolpiklon) i zasady stosowania leku

Do 20% populacji planety cierpi na przewlekłe zaburzenia snu. Brak pełnego odpoczynku zmniejsza odporność, upośledza pracę mózgu, zwiększa ryzyko otyłości, chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy. Szczególnie często bezsenność obserwuje się u mieszkańców metropolii i osób pracujących w nocy.

Imovane cena

Jeśli nie możesz zasnąć przez długi czas, a każdy szelest może się obudzić, powinieneś kupić Imovane Zolpiklon 7.5 mg. Lek uspokaja układ nerwowy i poprawia jakość snu. Po zażyciu pigułki obudzisz się świeży i pełen energii.

Działanie Imovane Zolpiklon

Skład tabletek nasennych obejmuje substancję czynną Zopiklon należącą do grupy cyklopirolonów. Wzmacnia działanie kwasu gamma-aminomasłowego (GABA), który zmniejsza pobudliwość układu nerwowego. Lek poprawia sen, rozluźnia mięśnie i zapobiega niepotrzebnym przebudzeniom w nocy.

Zopiklon jest szybko rozprowadzany w organizmie. Maksymalne stężenie substancji czynnej we krwi występuje 1-2 godziny po podaniu. Działanie Imovane Zolpiklon trwa średnio 5 godzin. Składniki leku są wydalane z organizmu w sposób naturalny.

Wskazania do stosowania i dawkowania leku

Wysoka skuteczność i przystępna cena Imovane Zolpiklon 7.5 mg pozwoliły mu stać się najlepszym lekarstwem na zaburzenia snu:

  • nieuzasadnionych przebudzeń w nocy;
  • problemów z zasypianiem;
  • wczesnego przebudzenia, po którym nie można ponownie zasnąć;
  • tymczasowej i przewlekłej bezsenności.

Lek może być stosowany w zaburzeniach cyklu „przebudzenie-sen” (dyssomnia). Zaburzeniu towarzyszy niezdolność do koncentracji, senność w ciągu dnia, upośledzenie pamięci i ataki lęku. Imovane Zolpiklon przywraca normalny cykl życia organizmu, eliminując wszystkie objawy dyssomnii.

Lek należy przyjmować doustnie tuż przed snem. Tabletkę popić dużą ilością wody. Pokarm nie wpływa na szybkość wchłaniania i siłę oddziaływania Imovane Zolpiklon.

Dorośli otrzymują 7,5 mg Zopiklon (1 tabletka) raz dziennie. U pacjentów w wieku powyżej 65 lat dawkę obniża się do 3,75 mg na dobę. Połowę tabletki zaleca się również w przypadku niewydolności oddechowej i chorób wątroby.

Imovane Zolpiklon nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Przebieg leczenia przejściowej bezsenności 2-3 tygodni, a w przypadku przewlekłej – określa lekarz. Przyjmowanie leku dłużej niż 4 tygodnie bez przerwy jest zabronione.

Przeciwwskazania i zgodność z innymi lekami

Nie należy przyjmować tabletek nasennych w przypadku nadwrażliwości na jego składniki, w szczególności Zopiklon. Imovane Zolpiklon 7,5 mg może nie być bezpieczne dla pacjentów cierpiących na ciężki bezdech, miastenię, psychozę. Ostrożnie stosować lek w przypadku zaburzeń oddychania i dysfunkcji wątroby.

Nie wiadomo, czy Zopiklon jest bezpieczny dla nieletnich. Jeśli planujesz kupić Imovane Zolpiklon w leczeniu bezsenności u nastolatka w wieku 15-17 lat, skonsultuj się z lekarzem. Dzieci w wieku poniżej 15 lat nie mogą przyjmować tabletek nasennych.

W żadnym wypadku nie należy łączyć Imovane Zolpiklon z lekami hamującymi ośrodkowy układ nerwowy: barbituranami, środkami uspokajającymi, neuroleptykami i innymi. Nie wolno łączyć Zopiklon z alkoholem. Niektóre antybiotyki i leki przeciwgrzybicze mogą zwiększać poziom tabletek nasennych we krwi.

Skutki uboczne

Niska cena Zolpiklon 7.5 mg nie wpłynęła na bezpieczeństwo jego stosowania. Lek powoduje głównie łagodne działania niepożądane. Po zażyciu pigułki możesz odczuwać zawroty głowy, ból głowy lub gorzki smak w ustach. Okresowo obserwuje się również senność po przebudzeniu, zaburzenia trawienia lub reakcje alergiczne.

Przy długotrwałym stosowaniu Zopiklon może uzależniać. Próbom odstawienia leku towarzyszyć będzie zespół abstynencyjny. Jeśli zauważysz oznaki uzależnienia od Imovane Zolpiklon, skontaktuj się z lekarzem.

Na co zwrócić uwagę przy stosowaniu Imovane Zolpiklon?

Zopiklon może negatywnie wpływać na szybkość reakcji i koncentrację. Podczas leczenia należy zachować ostrożność w czasie prowadzenia pojazdów.

Pacjenci, którzy wcześniej cierpieli na alkoholizm lub narkomanię, powinni przyjmować środki nasenne wyłącznie pod nadzorem lekarza. U osób, które pozbyły się złych nawyków, ryzyko uzależnienia od leku jest wyższe.

Możesz kupić Zolpiklon, aby zwalczyć objawy psychozy. Jednak lek należy łączyć z silniejszymi lekami.

Przechowywanie i okres trwałości

Zolpiklon należy przechowywać w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Optymalna temperatura: 15-25°C. Nie zamrażaj leku ani nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas.

Okres przechowywania tabletek nasennych wynosi 3 lata.

DMCA.com Protection Status