ativan cena

Kup Ativan 2,5mg (Lorazepam) bez recepty v Super Apteka

Ativan jest lekiem z grupy benzodiazepinów stosowanym w powszechnych zaburzeniach psychicznych. Zmniejsza pobudliwość układu nerwowego, pomagając stłumić obsesyjne stany, nieuzasadnione lęki i ataki lęku. Lek stabilizuje stan emocjonalny i poprawia jakość życia pacjenta.

Ativan cena

Kupowanie Ativan 2.5 mg jest niezbędne do leczenia niektórych chorób neurologicznych. Lek ma działanie zwiotczające mięśnie, co pozwala złagodzić napady lub im zapobiec. 

Cena Ativana 2,5 mg jest bardzo niska, zwłaszcza na tle konkurencji. Jednak lek jest nie mniej skuteczny niż droższe benzodiazepiny i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, gdy jest stosowany prawidłowo.

Działanie Ativan

Każda tabletka Ativan zawiera 2,5 mg substancji czynnej Lorazepam. Składnik ten zmniejsza pobudliwość podwzgórza i układu limbicznego, które są odpowiedzialne za wystąpienie reakcji emocjonalnej. Ponadto lek zwiększa podatność mózgu na działanie kwasu gamma-aminomasłowego, który hamuje przekazywanie impulsów nerwowych.

Działanie przeciwdrgawkowe Ativan tłumaczy się blokowaniem czuciowych ścieżek przewodzących w rdzeniu kręgowym. Dodatkowo lek może zmniejszyć napięcie mięśni lub spowolnić reakcję nerwów ruchowych.

Wskazania do stosowania i dawkowania leku

Lorazepam jest skuteczny w:

 • stanach nerwicowych, którym towarzyszy niepokój, podniecenie;
 • przypadku bezsenności;
 • przypadku PTSD;
 • przypadku fobii;
 • przypadku ataków paniki;
 • chorobach psychosomatycznych;
 • przypadku hipertoniczności mięśni szkieletowych, drżenia, skurczów mięśni;
 • przygotowaniu do długotrwałych procedur diagnostycznych i zabiegów chirurgicznych w celu złagodzenia lęku;
 • leczeniu objawów odstawienia alkoholu w terapii skojarzonej.

Pacjentkom z rakiem piersi często zaleca się zakup Ativan 2.5 mg w celu zwalczania stresu i zapobiegania depresji. Lorazepam może również łagodzić ból spowodowany zespołem jelita drażliwego i wrzodem żołądka.

W przypadku zaburzeń psychicznych należy przyjmować połowę tabletki Ativan (1,25 mg) 2 razy dziennie. Jeśli stan pacjenta nie ulegnie poprawie, lekarz może zwiększyć dawkę do 5-6 mg na dobę. Leczenie trwa od kilku dni do 4 tygodni, wliczając w to okres zmniejszania dawki i odstawienia leku.

1-2 godziny przed zabiegiem medycznym lub operacją przepisuje się pojedynczą dawkę od 2 do 5 mg leku. Ponadto leczenie kursowe nie jest wymagane w przypadku bezsenności. Wystarczy wziąć 1-2 tabletki na 30 minut przed snem. Działanie leku Ativan trwa od 6 do 8 godzin.

W przypadku pominięcia przyjmowania tabletki nie należy podwoić dawkę następnego razu. Jeśli po 1-2 tygodniach stosowania Ativan 2.5 mg objawy choroby nie ustąpiły, należy skonsultować się z lekarzem w celu skorygowania leczenia.

Ativan: Przeciwwskazania i zgodność z innymi lekami

Możesz kupić Lorazepam do użytku osobistego, jeśli nie cierpisz na nadwrażliwość na benzodiazepiny, miastenię, porfirię lub jaskrę z zamkniętym kątem przesączania. Stosowanie leku nie jest bezpieczne w przypadku niewydolności oddechowej, w szczególności bezdechu i niewydolności wątroby.

Ativan 2.5 jest przepisywany w czasie ciąży tylko wtedy, gdy nie ma bezpieczniejszej alternatywy. Kobiety poddawane leczeniu muszą przerwać karmienie piersią. Nie zaleca się przyjmowania leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podczas leczenia surowo zabrania się spożywania alkoholu. Alkohol etylowy nasila działanie uspokajające lorazepamu, co może prowadzić do wystąpienia śpiączki. Przed połączeniem Ativan 2,5 mg z opiatami, lekami przeciwdepresyjnymi, przeciwhistaminowymi i hipotensyjnymi należy skonsultować się z lekarzem.

Skutki uboczne:

U pacjentów przyjmujących Ativan 2.5 mg mogą wystąpić następujące działania niepożądane:

 • senność;
 • zawroty głowy;
 • osłabienie uwagi;
 • roztargnienie;
 • zaburzenia koncentracji;
 • dezorientacja;
 • zahamowanie reakcji;
 • suchość w ustach lub obfite wydzielanie śliny;
 • nudności, biegunka i alergie skórne są niezwykle rzadkie.

Prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych jest najwyższe na początku leczenia. Kiedy organizm przyzwyczai się do działania lorazepamu, stan zdrowia ulegnie poprawie. Dyskomfort może również wystąpić z powodu przekroczenia zalecanej dawki leku.

W naszej aptece internetowej można kupić wysokiej jakości lek, który rzadko powoduje negatywną reakcję organizmu. Oferujemy przystępną cenę Ativan 2.5 mg i zapewniamy szybką dostawę. Stali klienci otrzymują dodatkowe rabaty.

Na co zwrócić uwagę przy stosowaniu Ativan 2.5 mg (Lorazepam)

Lorazepam upośledza umiejętności prowadzenia pojazdu i utrudnia koncentrację. W okresie leczenia Ativan 2.5 mg lepiej nie prowadzić pojazdów i nie wykonywać potencjalnie niebezpiecznej pracy.

Aby uniknąć uzależnienia, nie należy przyjmować leku dłużej niż 4 tygodnie z rzędu. Nagłe odstawienie Ativan 2.5 mg prowadzi do rozwoju zespołu abstynencyjnego. Należy stopniowo odstawiać lek.

Przechowywanie i okres trwałości

Należy przechowywać Ativan w suchym, ciemnym miejscu. Utrzymuj odpowiedni zakres temperatur: 15-25°C. Upewnij się, że dzieci nie mogą przyjmować leku. Okres trwałości wynosi 3 lata.

DMCA.com Protection Status